Yazarlar

Uzay bilimlerine ilgili ve dünya dışı yaşam formları hakkında ayrı bir merakı var. Daha önce dünya dışı yaşam formları ile ilgili kendi dergisini yazdı ve çeşitli blog sitelerinde yazarlık yaptı. Konu sınırlaması olmaksızın araştırır ve objektiflik sınırını aşmadan kendi sorgulamalarına da yer vererek aktarır.
View Posts →
Çok uzun süredir internet dünyasının içerisinde olup boş zamanlarını yazılım geliştirme ve makale yazmaya harcar. Bilim, uzay ve teknoloji alanında bilgi sahibi.
View Posts →
İstanbul’da yaşıyor. Üç yıldır amatör olarak makale yazıyor. Araştırmayı ve ilgisini çeken konularda makale yazmayı seviyor. İstanbul'daki bir üniversitede mühendislik eğitimi alıyor. Yazdığı yazıların doğru ve yararlı olmasına önem veriyor. Başta taşıtlar olmak üzere pek çok konu hakkında yazılar yazıyor.
View Posts →
İstanbul’da yaşıyor.Amatör olarak ilgisi olduğu konularda makale yazmayı seviyor. Araştırmayı ve ilgisini çeken konularda makale yazmayı seviyor. İstanbul'da mühendislik okuyor. Başta teknoloji olmak üzere pek çok konu hakkında yazılar yazıyor.
View Posts →

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku