Dizi Arayanlara Netflix’te bulunan en iyi 5 animasyon dizi

0 62

Bu sıcak günlerde normal hayat ile ilgili dizi lerden sıkıldıysanız ve değişik içerikler izlemek istiyorsanız, normal hayattan bağımsız ve eğlenceli içerikler içeren sizin için özenle seçtiğimiz mükemmel bir animasyon dizi listesi sizi bekliyor.

1. Rick & Morty

IMDB PUANI: 9.2
Çıktığı zamandan beri büyük hayran kitlesi toplayan Rick and Morty dizisinin ilk bölümü 2013 yılında yayınlamıştır. Dizinin ana kahramanı olan Rick, kızının yanında yaşamaktadır. En iyi anlaştığı kişi ise torunu olan Morty’dir. Büyük bir deha ve alkolik olan Rick, torunu olan Morty’nin okul ortamından zekasının kısıtlandığını düşünmektedir. Bu yüzden evrenler arası yaşadığı maceralarda Morty’i yanında götürmektedir. Her bölümünde kahramanlarımız farklı bir macera yaşamaktadır. Türü ise komedidir.

Diziyi Netflix’te izlemek için bu linke tıklayabilirsiniz.

2.Family Guy

IMDB PUANI: 8.1
Yayınlanma tarihi olarak çoğu animasyon diziden önce yayınlanan Family Guy dizisi, yayınlandıktan beri büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Family Guy dizisi genel olarak Amerika’nın güncel konuları ve insanların davramışlarını alaylı bir dil ile anlatmaktadır. Ailenin babası olan Peter Griffin diğer aile üyelerine göre daha az akıllıdır. Dizinin ilk bölümü 1999 yïlında yayınlanmıştır. Türü ise komedidir.

Diziyi Netflix’te izlemek için bu linke tıklayabilirsiniz.

3.Disenchantment

IMBD PUANI: 7.2
Yayınlanmaya başlıyalı henüz bir kaç yıl olan animasyon dizi Disenchantment, kısa bir zamanda büyük bir izlenme elde etmiştir. Kral kızı olan kahramanımız prenses Bean, kraliyet ailesine mensup bir prenses olarak davranmamaktadır. Prenses artık büyümüştür ve kral tarafından artık evlenme çağı geldiği düşünülmektedir. Fakat prenslerle evlenmek istemeyen Bean, kendi kişisel iblisi ile maceralara atılmaktadır. Her bölümü yaklaşık 10 bölümden oluşan dizinin yeni sezonu yakın bir tarihte netflix ile karşımıza çıkacaktır.

Diziyi Netflix’te izlemek için bu linke tıklayabilirsiniz.

4.Adventure Time

IMDB PUANI: 8.6
İlk olarak karşımıza Cartoon Network’te çıkan Adventure Time, Netflix’te yayınlandığı tarihten itibaren en çok beğenilen animasyon dizilerinden biri olmuştur. Dizinin kahramanı olan Finn ve en yakın dostu olan konuşan köpek Jake’in Oo diyarında başılarından geçen maceralarını anlatmaktadır. İlk yayınlanma tarihi 2010 dur.

Diziyi Netflix’te izlemek için bu linke tıklayabilirsiniz.

5.Final Space

IMDB PUANI:
2018 yılında gösterime giren televizyon dizisi olan Final Space dizisi, birçok türü (komedi, uzay, dram)içinde harmanlayan ve izlenme oranı yüksek olan bir animasyon dizisidir. Dizide kahramanımızı uzay maceralarını ve başına gelen olayları anlatır. İzlenmesini kesinlikle tavsiye ettiğimiz diziler arasındadır.

Diziyi Netflix’te izlemek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Ayrıca birbirinden güzel dizi ve film önerilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku