En Sevilen Yedi Rick And Morty Bölümleri!

0 34

Rick And Morty, son zamanların en çok izlenen yapımlarından. Yetişkinlere yönelik içeriği ve kaliteli mizahı ile birçok kişiyi kendine hayran bırakmış bu yapım, 4 sezon boyunca yayınlandı ve birçok insanın severek takip ettiği bir dizi haline geldi.

Hatta özellikle sosyal medyada, kullanıcılar tarafından birçok meme oluşturuldu. E tabi bu kadar seveni olan yapımın, bir o kadar da sevmeyeni oluyor. “Hater” olarak adlandırdığımız insanlar da Rick And Morty ile çokça alay etti.

Hatta birçok hayranı da, dizide yapılan kadro değişikliğinden dolayı ağır eleştirilerde bulundu. Tabi ki herkesin görüşü kendine. Ancak bu kadar hayran toplamış bir yapım asla hafife alınamaz. Bu yazımızda Rick And Morty’nin, genel kitle tarafından en çok sevilen bölümlerine yer verdik. Sırası önemsiz şekilde sıralanmıştır. Keyifli okumalar.

Mr. Meeseeks and Destroy

Bu bölüm öyle bir bölüm ki, diziyle alakasız olan bir çok insan bile bir kısmını biliyordur. İzleyenler için oldukça gözde olan bu bölüm, ilk sezonun beşinci bölümü olarak yayınlandı. Hani şu mavi tuhaf canlıların olduğu bölüm.

The Ricks Must Be Crazy

Sizi bilmem ama, ben bu bölümden oldukça ciddi mesajlar çıkardım. Hem kendim hem tüm insanlar adına. Dahimiz Rick’in günümüz dünyasında sıkça kullanılan bir yöntem ile kendine nasıl güç sağladığını görünce bana hak vereceğinizi umuyorum. Bu bölüm de en çok sevilenler arasındadır.

Pickle Rick

Rick’e boşuna çılgın dahi demiyoruz. İzlediğim en tuhaf bölümler arasında olan bu bölüm, aynı zamanda en eğlenceli olanlardan birisiydi. İnternette o kadar çok muhabbeti dündü ki, bu bölümle alakalı tişörtler bile basıldı. Bu bölüm, Rick And Morty hayranları ve haterları arasında da büyük bir tartışma açmıştır.

Big Trouble in Little Sanchez

Her bölümde olduğu gibi bu bölümde de dahi Rick’in yaptıklarına şaşıracaksınız. Anlatması zor, izlemesi keyifli bir bölüm.

Ricksy Business 

Biraza partiye ne dersiniz? Ama Rick ve evrenin dört köşesinden arkadaşlarının partisi. Ne kadar tuhaf olabileceğini tahmin etmişsinizdir. Göndermelere de oldukça yer verilen bu bölümü izlemeniz önerilir.

The Ricklantis Mixup

Bu bölüm birçok kişinin favorisidir. Özellikle, bu dizinin göndermelerini seven birçok kişinin. Siz de bu tarz yapımlardaki hicivlere yer verilmesini sevenlerdenseniz, bu bölümü beğeneceksiniz.

Morty’s Mind Blowers

Bende en değişik hisler uyandıran ve birazdan bir kere daha izleyeceğim bölüm. Gerçekten güzel bir bölümdür ancak öncesinde başka bölümlere bakarak, Rick and Morty yi hiç bilmiyorsanız, biraz fikir sahibi olun derim. Keyifli izlemeler…

Rick and Morty’yi izlemek için buraya tıklayın.

Ayrıca sizin de canınız sıkılıyorsa ve daha çok dizi ve film önerisi istiyorsanız, buradan onlarca dizi ve filme ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar…

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul et Mesajları Oku